Kurs HDS

Zwiększ swoją atrakcyjność na rynku pracy i zdobądź uprawnienia operatora. Zagwarantuj sobie możliwość pracy w kraju i za granicą.

Posiadasz prawo jazdy kat. „C” ? Zdobądź uprawnienia HDS i zwiększ swoje kwalifikacje w oczach pracodawców.

Wydajemy zaświadczenia ukończenia kursu w języku angielskim, niemieckim i francuskim.

HDS czyli hydrauliczny dźwig samochodowy jest urządzeniem służącym do przenoszenia ładunków oraz załadunku samochodów ciężarowych. Ze względu na swoje możliwości jest to urządzenie bardzo często wykorzystywane w branżach budowlanych i transportowych. Organizowany przez nas kurs HDS składa się z części teoretycznej oraz praktycznej. Uczestnik kursu HDS przygotowywany jest do zdobycia uprawnień UDT.  Po odbyciu kursu na HDS kursant posiada wiedzę w zakresie bezpiecznej obsługi urządzenia, budowy i podstawowych elementów urządzenia oraz ogólnej wiedzy o UDT. Aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani, kurs HDS, który oferuje nasza firma, zapewnia pełną obsługę formalności związanych z podejściem do egzaminu UDT zorganizowanego w naszej siedzibie. Zapisz się na szkolenia i zdobądź uprawnienia HDS.

 

Uprawnienia HDS – kto może je zdobyć?

 

Kurs HDS dostępny jest dla każdej osoby, która ukończyła 18. rok życia, ma co najmniej podstawowe wykształcenie, a także nie wykazuje przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na tym stanowisku operatorskim. Uprawnienia HDS umożliwiają operowanie dowolnymi hydraulicznymi dźwigami samochodowymi niezależnie od marki, modelu czy parametrów technicznych.

Nasza firma organizuje kursy HDS w Krakowie oraz w innych dużych miastach. W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących kursów na HDS, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Jeżeli jesteś zainteresowany kursem, skorzystaj z poniższego formularza rejestracyjnego lub zadzwoń pod numer telefonu: 604-917-377 i jeszcze dziś zapisz się na szkolenie.

Program szkoleń operatorów maszyn

Szkolenie operatorów maszyn budowlanych składa się z części teoretycznej i praktycznej.

Część teoretyczna:

  • Budowa i właściwości urządzeń podlegających UDT
  • Obowiązki operatora przed rozpoczęciem pracy, w trakcie pracy i po zakończeniu
  • Rodzaje urządzeń podlegających UDT
  • Przepisy BHP
  • Przepisy Dozoru Technicznego, dotyczące konkretnego urządzenia

Część praktyczna:

  • Obsługa wybranego urządzenia

+48 602-292-252

Egzamin

Przeprowadzany przez dwuosobową komisję powołaną przez Urząd Dozoru Technicznego, sprawdzającą zarówno umiejętności obsługi urządzenia jak i wiedzę teoretyczną.

Formularz zapisu internetowego: