Serwis urządzeń dźwigowych

Dzięki wieloletniej pracy serwisowej związanej z naprawą dźwignic udało nam się stworzyć zespół pracowników o szerokiej wiedzy i umiejętnościach serwisowych dla niemal każdego rodzaju urządzeń transportu bliskiego. Szukasz profesjonalistów dla Twoich urządzeń dźwigowych? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Naprawą dźwigów zajmujemy się od 1997 roku, co pozwala nam stale śledzić rozwój nowych technologii w tej branży oraz prawidłowo oceniać najlepsze rozwiązania, które możemy zaproponować naszym klientom. Z dumą pełnimy funkcję partnera w zakresie konserwacji, naprawy i modernizacji dźwignic dla wielu małopolskich przedsiębiorstw budowlanych, transportowych i produkcyjnych. 

Dlatego, jeżeli poszukujesz w internecie odpowiedniej firmy poprzez hasła “dźwigi naprawa” czy “serwis dźwignic”, możesz już poprzestać, ponieważ jesteśmy jedną z najlepszych firm w Polsce. Sprawdź nas teraz!

Serwis dźwigów

Zapewniamy kompleksowy serwis dźwignic – od przeglądów i badań technicznych, przez działania utrzymaniowe i konserwacyjne, aż po usuwanie awarii i usterek oraz wsparcie w rejestracji UDT. Nasza profesjonalna i doświadczona kadra serwisantów z łatwością naprawi, zmodernizuje oraz zajmie się konserwacją każdego rodzaju dźwignic. 

Dostosowujemy również dźwigi do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do tego zawsze służymy wsparciem i fachową radą w zakresie zakupu, eksploatacji i rejestracji w UDT urządzeń transportu bliskiego. Przekonaj się o tym osobiście już dziś!

Nasz serwis dźwigów obejmuje urządzenia różnych producentów i różne modele. Wszystkie przeglądy konserwacyjne dźwigów kończą się wpisem do dziennika urządzenia, który znajduje się w maszynowni, ponieważ każdy z naszych serwisantów ma odpowiednie uprawnienia. Dzięki temu masz pewność, że Twoje dźwigi spełniają wszystkie wymagania stawiane przez dozór techniczny.

Błyskawiczny serwis urządzeń

Oferujemy szybki serwis dźwigów i innych urządzeń transportu bliskiego dla wszystkich firm z sektora budowlanego, przemysłowego i transportowego. Dobrze wiemy, że urządzenia nie mogą mieć długich przestojów, ponieważ to duży problem i strata dla Twojej firmy. Dlatego nasi fachowcy wykonują konserwacje i serwis najszybciej, jak to możliwe, a wszelkie naprawy są tak przeprowadzane, żeby maksymalnie skrócić czas przestoju urządzeń. 

Do tego używamy zawsze części zamiennych najwyższej jakości.  W przypadku pytań lub wątpliwości związanych z zakresem naszych usług zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Dzięki nam Twoje urządzenia dźwigowe znajdą się w dobrych rękach!

Urząd Dozoru Technicznego

Nasze usługi to nie tylko konserwacja, przeglądy żurawi i innych dźwignic. Pomagamy także w załatwieniu wszelkich formalności związanych z koniecznością zgłaszania urządzeń dźwigowych, żurawi, dźwigów towarowych, podestów ruchomych i innych urządzeń transportu bliskiego do Urzędu Dozoru Technicznego. Przygotowujemy naprawy i serwisujemy urządzenia także przed dopuszczeniem ich przez UDT do użytkowania. 

Nasi fachowcy mają odpowiednią wiedzę i uprawnienia w tym zakresie. Dzięki temu wszelkie formalności związane z dozorem technicznym załatwiamy sprawnie, szybko i kompleksowo. Prosimy o kontakt w tym celu, a także w celu realizacji innej usługi serwisowej.

Jakie urządzenia dźwigowe serwisujemy?

Nasz serwis urządzeń dźwigowych obejmuje bardzo szeroki asortyment urządzeń wielu różnych producentów. Wśród urządzeń dźwigowych, które obejmuje nasz serwis i konserwacja, można wyróżnić:

Każde z tych urządzeń dźwigowych zyskuje profesjonalny serwis  i konserwację zapewniane przez Firmę Dźwigową Urbanek. Najwyższej klasy specjaliści zajmują się konserwacją żurawi i innych urządzeń dźwigowych, usuwają usterki, wykonują przeglądy dźwigów, naprawy, zgłaszają urządzenia dźwigowe do Urzędu Dozoru Technicznego. 

Nasi specjaliści mają odpowiednie uprawnienia i doświadczenie do wykonywania nawet najbardziej skomplikowanych napraw żurawi i innych urządzeń dźwigowych. Działamy szybko, ale w pełni profesjonalnie i wspieramy naszych klientów w różnych obszarach pracy z urządzeniami dźwigowymi. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług już dziś! 

Serwis i szkolenia

Firma Dźwigowa Urbanek to lata doświadczenia zarówno w serwisie dźwigów, jak i w zakresie usług szkoleniowych. Zapewniamy nie tylko regularne konserwacje, przeglądy, jakie muszą przejść dźwigi, profesjonalny serwis urządzeń dźwigowych, ale i usługi związane ze szkoleniami operatorów maszyn budowlanych.  Nasze kursy obejmują szeroką paletę urządzeń, a zajęcia składają się zarówno z części teoretycznej, jak i z części praktycznej. Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą szkoleń!

Serwis, szkolenia, odbiór i formalności wymagane przez Urząd Dozoru Technicznego — we wszystkich obszarach działamy profesjonalnie, a Twoje sprawy załatwią doświadczeni fachowcy. Już dziś skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszego wsparcia oraz doświadczenia. Zapraszamy!

Maszyny
»