Serwis urządzeń dźwigowych

Dzięki wieloletniej pracy serwisowej związanej z naprawą dźwignic udało nam się stworzyć zespół pracowników o szerokiej wiedzy i umiejętnościach serwisowych dla niemal każdego rodzaju urządzeń transportu bliskiego. Naprawą dźwigów zajmujemy się od 1997r. co pozwala nam stale śledzić rozwój nowych technologii w tej branży oraz prawidłowo oceniać najlepsze rozwiązania które możemy zaproponować naszym klientom. Z dumą pełnimy rolę partnera w zakresie konserwacji i naprawy  i modernizacji dźwignic dla wielu małopolskich przedsiębiorstw budowlanych, transportowych i produkcyjnych, dlatego jeżeli poszukujesz w internecie odpowiedniej firmy poprzez hasła “dźwigi naprawa” czy “dźwignice naprawa” możesz już poprzestać ponieważ jesteśmy jedną z najlepszych firm w Polsce. Posiadane przez nas uprawnienia dają nam możliwość pełnienia roli partnera dla waszej firmy, pomagając w wykonaniu wszelkich koniecznych formalności związanych z Urzędem Dozoru Technicznego oraz pozwoli zająć się naprawą urządzeń dźwigowych:

Serwis dźwigów

 

Zapewniamy kompleksowy serwis dźwignic – od przeglądów i badań technicznych, przez działania utrzymaniowe i konserwacyjne, aż po usuwanie awarii i usterek oraz wsparcie w rejestracji UDT. Nasza profesjonalna i doświadczona kadra serwisantów z łatwością naprawi, zmodernizuje oraz zajmie się konserwacją każdego rodzaju dźwignic.

Oferujemy szybki serwis dźwigów i innych urządzeń transportu bliskiego dla wszystkich firm z sektora budowlanego, przemysłowego i transportowego. W przypadku pytań lub wątpliwości związanych z zakresem naszych usług, zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Poszukujesz profesjonalnego partnera w zakresie serwisu dźwigów i dźwignic Skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Maszyny
»