Ładowarki teleskopowe

Naprawa i modernizacja

Przegląd konserwacyjny

Rejestracja UDT

Szkolenie obsługi

Wózki widłowe specjalizowane, potocznie nazywane ładowarkami teleskopowymi, należą do grupy urządzeń o bardzo szerokim zastosowaniu. Różnorodne możliwości pracy i wiele typów dodatkowego oprzyrządowania przyczyniają się do dużego zainteresowania tymi urządzeniami wśród użytkowników z branży budowlanej. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom rynkowym, nasza firma oferuje pełną pomoc techniczną dla tych maszyn, zapewniając szybką i sprawną obsługę serwisową. Posiadane przez nas uprawnienia dają nam możliwość pełnienia funkcji partnera dla Twojej firmy, pomagając w wykonaniu wszelkich koniecznych formalności związanych z Urzędem Dozoru Technicznego.

Naprawa ładowarek i modernizacja

Prowadzimy kompleksowy serwis ładowarek teleskopowych i innych maszyn z segmentu urządzeń transportu bliskiego. Wszystkie naprawy są realizowane przez niezwykle doświadczonych fachowców, którzy doskonale znają się na urządzeniach różnych producentów. Serwisujemy różne marki. Jeśli to możliwe, dokonujemy napraw maszyn w miejscu ich pracy, dzięki czemu istnieje możliwość błyskawicznego powrotu ładowarek teleskopowych do użytkowania. Im krótszy przestój, tym mniejsze straty dla firmy. 

Oferujemy także kompleksowe remonty ładowarki teleskopowej oraz modernizację w szerokim zakresie. Zawsze używamy najlepszej klasy części zamiennych, co sprawia, że maszyna działa długo bez zakłóceń i usterek.

Przeglądy konserwacyjne

Zapewniamy przeglądy okresowe i konserwacyjne, które wykonują nasi niezwykle doświadczeni konserwatorzy, posiadający odpowiednie uprawnienia. Posiadamy niezbędne narzędzia i wiedzę, żeby przeprowadzać naprawy i konserwację maszyny na terenie Twojego zakładu pracy. Wysyłamy mobilnych serwisantów, którzy zajmą się wszystkim pracami na miejscu, dzięki temu możesz używać ładowarki teleskopowej zaraz po zakończeniu serwisowania. Powierz nam swoją maszynę, a nie zawiedziesz się naszym profesjonalnym serwisem.

Rejestracja UDT

Ładowarki teleskopowe to maszyny, które muszą zostać zarejestrowane w UDT. To oznacza konieczność dopełnienia odpowiedniej procedury i przygotowania odpowiednich dokumentów. Pomagamy również w tym zakresie. Możemy zająć się kompleksowo zgłoszeniem ładowarki do UDT. Już dziś skontaktuj się z nami i zapytaj o wsparcie w kontaktach z Urzędem Dozoru Technicznego.

Szkolenie z obsługi ładowarek teleskopowych

Nasze usługi obejmują także organizację i prowadzenie szkoleń dla operatorów ładowarek teleskopowych. Zdobądź uprawnienia i znajdź nową pracę jako operator ładowarki. Rozwój zawodowy na wyciągnięcie ręki!

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi serwisu, konserwacji, naprawy i rejestracji UDT ładowarek teleskopowych. Oferujemy doświadczenie i najwyższe kwalifikacje fachowców, a także kompleksową opiekę serwisową nad maszynami i urządzeniami. Skontaktuj się z nami już dziś i zapewnij Twoim ładowarkom teleskopowym serwis na najwyższym poziomie!

Zobacz inne