Naprawa i przegląd konserwacyjny podestów ruchomych

Naprawa i modernizacja

Przegląd konserwacyjny

Rejestracja UDT

Szkolenie obsługi

Firma Dźwigowa Urbanek obejmuje swoją ofertą pomoc techniczną dla podestów ruchomych. Dzięki codziennym zleceniom dotyczących niesprawnych podestów ruchomych, nasi pracownicy potrafią sprawnie i efektywnie diagnozować usterki oraz naprawiać podesty ruchome wolnobieżne, przejezdne oraz montowane na podwoziach samochodu. Podest ruchomy zalicza się do urządzeń, dla których zapewniane przez nas usługi modernizacji, przeglądów konserwacyjnych, naprawy oraz wynajmu, cieszą się dużym zaufaniem wśród klientów. Zapewniamy także serwis podnośników, ładowarek teleskopowych, nożycowych i innych urządzeń wymagających dozoru technicznego. Firma Dźwigowa Urbanek to solidny serwis i naprawa podestów w miejscu ich pracy, aby od razu były gotowe do użytkowania i wykonywania pilnych zadań.

Podesty ruchome – serwis i przeglądy okresowe

Urządzenia podlegające dozorowi technicznemu do prac na wysokościach wymagają regularnych przeglądów oraz odpowiednich działań konserwacyjnych. Takie prace pozwalają utrzymać urządzenia w należytym stanie technicznym, zmarginalizować ryzyko awarii oraz nieszczęśliwych wypadków, a także zwiększyć efektywność i wydajność pracy urządzeń transportu bliskiego. Nie czekaj, aż pojawi się awaria! Już dziś zapewnij swoim podestom najlepszą opiekę serwisową, a ich naprawa stanie się rzadsza i krótsza.

Oferujemy kompleksowy serwis podestów ruchomych, w skład którego wchodzą naprawy, działania konserwujące, a także realizacja badań i wsparcie naszych klientów w rejestracji UDT podestów ruchomych. Zapewniamy również usługi generalnych remontów urządzeń podlegających kontroli UDT. Gwarantujemy pełną pomoc techniczną. Nasza doświadczona kadra skutecznie i szybko zdiagnozuje usterki, przedstawi zalecenia dotyczące ich eliminacji, a także naprawi podesty ruchome wolnobieżne, montowane na podwoziach samochodów oraz podesty przejezdne. Sprawdź teraz nasz błyskawiczny mobilny serwis urządzeń podlegających dozorowi UDT.

Nasza oferta obejmuje również wynajem podestów i podnośników. Potrzebujesz ich do pilnej pracy? Nie musisz już wydawać na taki sprzęt pieniędzy. Wystarczy się z nami skontaktować, a błyskawicznie ustalimy szczegóły wynajmu. Sprawdź również naszą ofertę wynajmu żurawi wieżowych. Zadzwoń teraz!

Serwis a części zamienne 

Bezpieczna eksploatacja podestów ruchomych, ładowarek teleskopowych, nożycowych i innych maszyn wymaga ich doskonałego stanu technicznego. Na to wypływ ma także użycie odpowiednich części zamiennych wykorzystanych do naprawy podnośników. Takie naprawy sprzętu realizujemy nie tylko szybko, ale i właśnie z wykorzystaniem najlepszych części zamiennych. Dzięki temu nasz serwis podnośników jest na najwyższym poziomie i gwarantuje, że maszyny będą działały bezawaryjnie przez długi czas. Z nami oszczędzasz pieniądze i masz pewność, że Twoje podesty są bezpieczne i zawsze gotowe do pracy. Jesteś profesjonalistą? Współpracuj z profesjonalistami!

Dlaczego ważne są przeglądy i naprawy maszyn?

Dzięki opiece doświadczonych serwisantów Firmy Dźwigowej Urbanek serwis podestów ruchomych oraz utrzymanie ich w odpowiednim stanie technicznym staną się proste, a także pozwolą efektywnie optymalizować koszty związane z eksploatacją dźwignic. Należy pamiętać, że każdy przestój maszyny to dla naszego klienta utrata części dochodu. Regularny i fachowo przeprowadzany serwis podestów ruchomych i serwis podnośników ma istotne znaczenia dla szybkiego wykrywania usterek oraz ich błyskawicznych napraw. Zapewniamy prace serwisowe na najwyższym poziomie i przeglądy okresowe urządzeń różnych marek. Przeprowadzamy naprawy także na miejscu u klienta. Nie musisz transportować uszkodzonego podestu. Nasi fachowcy dojadą do Ciebie tak szybko, jak będzie to możliwe.

Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami. Oferujemy szybki czas realizacji zleceń serwisowych, kompleksowe wsparcie w zakresie przeglądów, napraw i rejestracji UDT, a także fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy. Dysponujemy niezwykle doświadczoną kadrą, którą oddajemy do Twojej dyspozycji.

Usługi serwisowe i resurs UTB

Świadczymy również usługę wyliczania resursu UTB. Nasz serwis podnośników, ich naprawa i zgłaszanie do UDT to zaledwie część oferty, jaka przygotowaliśmy dla klienta. Oprócz napraw sprzętu dokonujemy również resursu maszyny. To wymóg, jaki wprowadziło Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii. Firmy muszą zadbać nie tylko o serwis podnośników i pozostałych urządzeń transportu bliskiego, ale i odtworzyć historię eksploatacji maszyny, co ułatwi ocenę stanu technicznego sprzętu. Eksperci Firmy Dźwigowej Urbanek kompleksowo wspomagają w przygotowaniu resursu koniecznego do dalszej pracy ładowarek, podestów i innych UTB. 

Już dziś sprawdź, dlaczego zaufało nam tak wielu klientów! Skontaktuj się z nami, a sprawdzimy u Ciebie na miejscu, jak możemy pomóc, jaka naprawa lub prace konserwacyjne są potrzebne. Nasz serwis i nasi fachowcy są zawsze do Twojej dyspozycji. Zapraszamy już dziś! Nasz technik mobilny zajmie się Twoimi maszynami!

Zobacz inne