Serwis żurawi przenośnych / HDS

Montaż

Naprawa i mdernizacja

Przegląd konserwacyjny

Rejestracja UDT

Szkolenie obsługi

Serwis HDS

 

Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie urządzeń dźwigowych pozwala nam zapewnić pomoc techniczną dla żurawi przenośnych w tym żurawi leśnych.  Firmy z branż budowlanych oraz transportowych posiadające żurawie przenośne mogą liczyć  zarówna na fachową naprawę HDS -ów jak i na przeglądy konserwacyjne HDS -ów, modernizacje HDS -ów i rejestracje UDT tych urządzeń.  Dzięki codziennym zleceniom dotyczących napraw HDS oraz licznym szkoleniom konserwacyjnym  nasi pracownicy potrafią  sprawnie i efektywnie diagnozować usterki a następnie naprawiać HDS -y i żurawie leśne wiodących marek na rynku. Firma Dźwigowa Urbanek jest autoryzowanym serwisem marek: PALFINGER, FASSI, HMF, PM, EFFER,  BEFARD.

Naprawda HDS

 

Oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie serwisu i naprawy HDS (hydraulicznych dźwigów samochodowych). Nasza doświadczona kadra zapewni wielopoziomowe wsparcie techniczne wszystkim przedsiębiorstwom działającym w branży budowlanej, transportowej czy w szeroko rozumianym sektorze przemysłowym.

Oferujemy naprawę HDS po wystąpieniu awarii i usterek, pełen serwis HDS wraz z przeglądami konserwacyjnymi, działaniami modernizacyjnymi, a także zarejestrowaniem urządzeń w Urzędzie Dozoru Technicznego. Gwarantujemy szybki i profesjonalny serwis HDS wszystkich najpopularniejszych marek.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami oraz zachęcamy do umówienia się na serwis lub naprawę HDS-ów na terenie województwa małopolskiego.

Zobacz inne