Żurawie samojezdne

Naprawa i modernizacja

Przegląd konserwacyjny

Rejestracja UDT

Szkolenie obsługi

Serwis żurawi samojezdnych

Firma Dźwigowa Marek Urbanek to profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Nie ma dla nas spraw niemożliwych, jeśli chodzi o obsługę serwisową i naprawę żurawi samojednych. To my wyznaczamy standardy serwisowe na rynku. Nasi wykwalifikowani serwisanci zdobywali praktyczne doświadczenie przez wiele lat. Dzięki temu potrafią szybko i skutecznie wykonywać prace serwisowe, naprawy i konserwacje na najwyższym poziomie.

Przeprowadzamy serwis i naprawę:

Działamy szybko, ale skutecznie. Prowadzimy prace profesjonalnie, ale jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb klienta.

Obsługujemy:

Ogromne doświadczenia i uprawnienia posiadane przez naszych techników sprawiają, że możemy świadczyć kompleksowe usługi związane z żurawiami samojednymi. To przede wszystkim:

Serwis żurawi samojezdnych

Wszystkie prace serwisowe żurawi samojezdnych powinny być zlecane tylko profesjonalnym, doświadczonym technikom. Takie jest zalecenie producentów żurawi i tak podpowiada zdrowy rozsądek. Nie trzeba szukać daleko. Firma Dźwigowa Marek Urbanek świadczy usługi na najwyższym poziomie. Dysponujemy odpowiednim zapleczem narzędziowym i technicznym, a także wykwalifikowanymi fachowcami, dlatego jesteśmy w stanie przeprowadzić prace serwisowe na najwyższym poziomie.

Jesteśmy nie tylko profesjonalni, ale i mobilni. Nasi technicy dotrą błyskawicznie do każdego zakątka Polski, zdiagnozują problem i usuną usterkę lub przeprowadzą kompleksowe prace serwisowe

Już dziś skontaktuj się z nami i powierz opiekę serwisową fachowcom! 

Żurawie samojezdne – naprawa i konserwacja

Oferujemy również naprawę i konserwację żurawi samojezdnych, a także doradztwo w zakresie eksploatacji tych urządzeń. Zapewniamy kompleksową pomoc techniczną. Wykonujemy:

Pomagamy nawet w bardzo pilnych naprawach, gdy sprzęt musi wrócić szybko do pracy.

Od lat współpracuje z nami bardzo wiele zadowolonych klientów. Doceniają naszą fachowość, szybkość działania i profesjonalizm. Dzięki nam Twoje żurawie samojezdne będą w nienagannym stanie technicznym. To zapewni im bezproblemowe działanie nawet przy bardzo intensywnej eksploatacji.

Postaw na profesjonalizm i już dziś skorzystaj z naszych usług. Zadzwoń teraz!

Zobacz inne