Serwis żurawi samojezdnych

Naprawa i modernizacja

Przegląd konserwacyjny

Rejestracja UDT

Szkolenie obsługi

Firma Dźwigowa Marek Urbanek to profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Nie ma dla nas spraw niemożliwych, jeśli chodzi o obsługę serwisową i naprawę żurawi samojednych. To my wyznaczamy standardy serwisowe na rynku. Nasi wykwalifikowani serwisanci zdobywali praktyczne doświadczenie przez wiele lat. Dzięki temu potrafią szybko i skutecznie wykonywać prace serwisowe, naprawy i konserwacje na najwyższym poziomie.

Przeprowadzamy serwis i naprawę:

Działamy szybko, ale skutecznie. Prowadzimy prace profesjonalnie, ale jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb klienta.

Obsługujemy:

Ogromne doświadczenia i uprawnienia posiadane przez naszych techników sprawiają, że możemy świadczyć kompleksowe usługi związane z żurawiami samojednymi. To przede wszystkim:

Serwis żurawi samojezdnych – Kraków i okolice

Wszystkie prace serwisowe żurawi samojezdnych powinny być zlecane tylko profesjonalnym, doświadczonym technikom. Nie trzeba szukać daleko. Jesteśmy nie tylko profesjonalni, ale i mobilni. Nasi technicy dotrą błyskawicznie do naszych klientów z Krakowa i okolic oraz zdiagnozują problem i usuną usterkę lub przeprowadzą kompleksowe prace serwisowe.

Żurawie samojezdne – naprawa i konserwacja

Oferujemy również naprawę i konserwację żurawi samojezdnych, a także doradztwo w zakresie eksploatacji tych urządzeń. Zapewniamy kompleksową pomoc techniczną. Wykonujemy:

Pomagamy nawet w bardzo pilnych naprawach, gdy sprzęt musi wrócić szybko do pracy. Postaw na profesjonalizm i już dziś skorzystaj z naszych usług. Zadzwoń teraz!

Zobacz inne