Serwis wózków widłowych

Naprawa i modernizacja

Przegląd konserwacyjny

Rejestracja UDT

Szkolenie obsługi

Firma Dźwigowa Urbanek ma w swojej ofercie pomoc techniczną dla wózków widłowych (wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia). Duża liczba tych urządzeń na rynku sprawia, że jest ogromne zapotrzebowaniem na przeglądy konserwacyjne i serwis wózków widłowych, a także na naprawę i szkolenia operatorów. Usługi te świadczone są od wielu lat przez naszą firmę, co dało nam możliwość zdobycia dużego doświadczenia w serwisowaniu wózków widłowych na terenie całej Małopolski i całej Polski. Naprawa wózków widłowych to nasza specjalność!

Przeglądy konserwacyjne wózków widłowych przeprowadzane są przez wykwalifikowanych serwisantów będących do Twojej dyspozycji również w zakresie pomocy informacyjnej. Posiadane przez nas uprawnienia dają nam możliwość pełnienia funkcji partnera dla Twojej firmy. Pomagamy w dopełnieniu wszelkich koniecznych formalności związanych z Urzędem Dozoru Technicznego, które wymagają wózki widłowe. Już teraz zapoznaj się dokładniej z naszą ofertą!

Wózki widłowe – serwis i modernizacja

Sprawność wózków widłowych ma kluczowe znaczenie dla wielu firm, ponieważ urządzenia transportu bliskiego są niezastąpione w magazynach, składach towarów czy w strefach przeładunkowych. Dlatego warto zapewnić profesjonalny i kompleksowy serwis wózków widłowych oraz terminowe dokonywanie przeglądów technicznych. W takich urządzeniach posiadamy ogromne doświadczenie. Dzięki nam możliwa jest również kompleksowa renowacja wózków widłowych (np. regeneracja elementów hydrauliki siłowej).

Chcesz mieć pewność, że naprawa i modernizacja wózka odbędzie się bezproblemowo oraz szybko? Zamów serwis wózków widłowych w naszej firmie! Zapewniamy profesjonalne usługi w szerokim zakresie. W Twojej firmie jeżdżą wózki Jungheinrich, Still, Linde, Toyota, Nissan lub innych producentów? Nic nie szkodzi, zapewniamy serwis wszystkich marek! Korzystamy przy tym tylko z dobrej jakości części zamiennych. Przeprowadzamy remonty generalne wózków i inne prace techniczne, modernizacje – od wymiany silników, podzespołów i części, aż po wymianę opon. Przeprowadzamy również takie prace jak regeneracja masztów, remonty silników, montaż instalacji gazowych itd. Dzięki nam możliwy jest także montaż dodatkowego oprzyrządowania, np. chwytaki obrotowe, przesuwy boczne wideł itd.

Wykonujemy również resurs wózka widłowego zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów, które określa warunki dozoru technicznego w zakresie eksploatacji, napraw i modernizacji UTB.

Usługa przeglądów konserwacyjnych wózków widłowych

Serwis wózków widłowych obejmuje również usługi w zakresie konserwacji i przeglądów technicznych. To ma kluczowe znaczenie ze względu na bezpieczeństwo operatorów wózków i osób obsługujących magazyn. Właściwie przeprowadzona konserwacja to także efektywna praca wózka – nie ulega tak często awarii, więc nie ma przestojów urządzenia i zawsze jest w pogotowiu.

Chcesz mieć pewność, że po konserwacji wózków jezdniowych urządzenia będą działały poprawnie i bezpiecznie? Postaw na zawodowców! Nasz serwis wózków widłowych to pewność, że wszystkie naprawy, przeglądy i inne usługi serwisowe zostaną wykonane profesjonalnie, szybko i według rzeczywistych potrzeb danego sprzętu. Używamy tylko najlepszej jakości części zamiennych. Dajemy gwarancję na każdą wykonaną naprawę i gruntowną odnowę techniczną..

Możemy także dojechać do Twojej firmy i dokonać napraw oraz konserwacji w miejscu użytkowania wózka widłowego. To znacznie przyspieszy działania serwisowe i przełoży się na oszczędność czasu – wózek widłowy będzie mógł wrócić do eksploatacji natychmiast po zakończeniu napraw, co zapewni ciągłość pracy. 

Zgłaszanie do Urzędu Dozoru Technicznego

Wózek widłowy należy do kategorii urządzeń transportu bliskiego, co sprawia, że podlega dozorowi technicznemu. Oferujemy pomoc nie tylko w działaniach serwisowych, ale i przy zgłaszaniu wózka do Urzędu Dozoru Technicznego (UDT). Prawo wymaga bowiem zarejestrowania użytkowanych wózków widłowych. Aby to zrobić, konieczne jest przygotowanie pisemnego wniosku i dokumentacji rejestracyjnej w języku polskim. Już nie musisz się tym zajmować! Posiadamy odpowiednie uprawnienia, żeby świadczyć usługi w zakresie przygotowania wózka widłowego do rejestracji UDT. Zapewniamy w tym obszarze kompleksowe usługi naszym klientom. Dotyczy to także wózków widłowych z importu, nawet duże ilości sztuk sprowadzanych urządzeń. Pomagamy w rejestracji wózków widłowych z zagranicy, wspieramy w zakresie przygotowywania wniosków importowych itd.

Do tego organizujemy kursy operatorów wózków widłowych (trzeba posiadać aktualne uprawnienia UDT, żeby obsługiwać takie urządzenia), które przygotowują do egzaminu w Urzędzie Dozoru Technicznego.

Możesz zająć się sprawami biznesowymi Twojego przedsiębiorstwa, a nasza firma zajmie się serwisem, wykona remonty, dokona modernizacji urządzeń transportu bliskiego, naprawi i zgłosi wózek widłowy do UDT. Zapewniamy fachową pomoc w szerokim zakresie. Już dziś skontaktuj się z nami!

Zobacz inne