Hakowce/ bramowce

Rejestracja UDT

Naprawa

Przegląd

Serwis hakowców i bramowców

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie serwisowania, konserwacji, naprawy i wsparcia technicznego hakowców oraz bramowców. Zatrudniamy doświadczonych fachowców, którzy posiadają odpowiednią wiedzę i certyfikaty, a do tego uczestniczą regularnie w szkoleniach. Dzięki temu Twoje urządzenia hakowe i bramowce zawsze pozostają pod dobrą, profesjonalną opieką.

Wykonujemy przeglądy, naprawy hakowców i bramowców, a także pomagamy w formalnościach związanych z rejestracją urządzeń w Urzędzie Dozoru Technicznego.

Zapraszamy do poznania szczegółów naszej oferty w zakresie serwisu i naprawy urządzeń hakowych i bramowych.

Serwis i naprawa hakowców

Zapewniamy profesjonalny serwis urządzeń hakowych różnych producentów. Mamy praktyczną wiedzę w obsłudze oraz konserwacji hakowców i innych urządzeń załadowczych bez względu na ich parametry, konstrukcje i typ wykorzystywanego podwozia. Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe, które obejmują również prowadzenie dokumentacji serwisowej i przeprowadzonych prac konserwacyjnych.

Nasz serwis hakowców to usługa na najwyższym poziomie realizowana przez najwyższej klasy fachowców. Kontakt z naszym serwisem jest zawsze łatwy, szybko realizujemy wszelkie zlecenia i ustalone z klientem prace. Jesteśmy elastyczni, nieustannie dostosowujemy nasze usługi do potrzeb naszych klientów. Wykonujemy również kompleksową naprawę i regenerację hakowców, która obejmuje takie prace jak:

Przeprowadzamy gruntowny remont i regenerację  hydromechaniki urządzeń hakowych jak i elementów konstrukcyjnych. Do wszystkich prac używamy sprawdzonych, wysokiej klasy materiałów i podzespołów.

Serwis i naprawa bramowców

Oferujemy również fachowy serwis bramowców, także długoterminowy. Działamy na terenie całej Polski. Zapewniamy gruntowną ocenę stanu technicznego bramowców, realizujemy wszelkie prace wynikające z gwarancji, przeprowadzamy kompleksową konserwację i udzielamy pomocy w zakresie doradztwa technicznego oraz formalności związanych z Urzędem Dozoru Technicznego. Już nie musisz szukać wsparcia technicznego u różnych podmiotów. My załatwimy wszystkie sprawy związane z obsługą, serwisem i naprawą Twoich bramowców.

Firma Dźwigowa M. Urbanek realizuje również małe i duże naprawy bramowców oraz przeprowadza ich generalne remonty. Bez względu na to, co się zepsuło w Twoim urządzeniu, jaka usterka się pojawiła, nasi fachowcy szybko się z nią uporają. Wszelkie prace realizowane są zgodnie z zaleceniami producenta danego bramowca i z wykorzystaniem najwyższej jakości części zamiennych. Dokonujemy również modernizacji bramowców, dzięki którym sprzęt staje się nie tylko znowu sprawny, ale i jest w stanie działać przez długi czas bez awarii.  

Już dziś skorzystaj z naszej oferty serwisu i naprawy hakowców oraz bramowców! Zapraszamy!

Zobacz inne