Wynajem żurawi Wrocław

Proponujemy wynajem żurawi na terenie Wrocławia oraz całego Dolnego Śląska. Potrzebujesz profesjonalnej usługi? Interesuje Cię wynajem krótko- lub długoterminowy? Skorzystaj z usług Firmy Dźwigowej Urbanek. Gwarantujemy terminowość, najwyższy profesjonalizm, doświadczenie i konkurencyjne ceny. Już dziś sprawdź naszą ofertę!

Dźwigi Wrocław, dźwigi Dolny Śląsk – już nie musisz szukać w Internecie czy pytać znajomych. Nasza oferta została tak skonstruowana, że zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Usługi żurawi we Wrocławiu– dla kogo?

 

Nasze usługi dźwigowe we Wrocławiu są skierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm budowlanych oraz innych podmiotów. Naszą firmę charakteryzuje elastyczne podejście do klienta, dlatego jesteśmy w stanie szybko dostosować działania do potrzeb zamawiającego usługę.

Wynajem żurawia to rozwiązanie, z którego korzysta wiele branż. Takie dźwigi bardzo dobrze sprawdzają się np. w pracach budowlanych, gdzie pojawia się konieczność podnoszenia oraz przenoszenia ładunków. Podobnie jest w przypadku prac transportowych, drogowych czy instalacyjnych. Takie maszyny doskonale sprawdzą się również przy montażu oraz demontażu elementów konstrukcyjnych.

Wynajem dźwigów – dlaczego warto?

 

Usługi dźwigowe Wrocław i wynajem takich maszyn to rozwiązanie idealne dla wszystkich firm oraz klientów indywidualnych, którzy potrzebują specjalistycznego sprzętu do wykonania określonych prac, a nie chcą go kupować. Żurawie należą do dość drogich maszyn. Nie każdy może sobie pozwolić na ich zakup i nie zawsze się to opłaca. Jeśli żuraw jest potrzebny do wykonania jednego zlecenia lub do prac, które pojawiają się kilka razy w roku, korzystniejsze jest wynajęcie dźwigu razem z obsługą operatorską.

Usługi dźwigowe Wrocław

 

Zapewniamy usługi dźwigowe i wynajem takich maszyn jak żurawie na terenie Wrocławia. Zapewniamy profesjonalne usługi i obsługujemy zarówno biznesowych, jak i prywatnych klientów. Bez względu na to, w jakiej części Wrocławia potrzebujesz usług dźwigowych, skontaktuj się z naszą firmą już dziś! Działamy szybko, a do tego mamy do dyspozycji nowoczesne dźwigi o różnych parametrach. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie w takim mieście jak Wrocław.

Wynajem na terenie całego Dolnego Śląska

 

Oddajemy nasze żurawie do dyspozycji użytkownika na całym Dolnym Śląsku. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, jesteśmy w stanie dostarczyć nasze żurawie w każde miejsce województwa dolnośląskiego. Zapewniamy dźwigi szybko i bez skomplikowanych formalności. Wszystkie nasze maszyny to nowoczesne urządzenia, które posiadają odpowiednie homologacje, są dopuszczone do użytku przez UDT. Nasze żurawie obsługują zarówno Wrocław, jak i cały Dolny Śląsk. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Wynajem dźwigów i nie tylko

 

Firma Dźwigowa Urbanek to najlepsze dźwigi na wynajem. Montujemy żurawie wieżowe, w czym mamy ogromne doświadczenie. Do tego zapewniamy także cały wachlarz usług związanych z serwisowaniem i naprawą dźwignic oraz urządzeń dźwigowych. Pomagamy również realizować procedurę zgłaszania dźwigów do Urzędu Dozoru Technicznego oraz inne usługi związane z dźwignicami. Nasi pracownicy mają odpowiednie uprawnienia, a także doświadczenie w pracy z dźwigami oraz ich serwisowaniem.

Montaż żurawi we Wrocławiu

 

Nasi fachowcy zajmują się również montażem żurawi wieżowych na terenie Wrocławia oraz na całym Dolnym Śląsku. Umożliwiamy dobór dźwignicy ściśle dostosowanej do potrzeb naszego klienta i do wykonywania konkretnych prac. Nasze żurawie transportujemy na miejsce docelowe, a następnie montujemy. Po zakończonej eksploatacji urządzenie jest demontowane i zabierane naszym transportem. Już dziś zadzwoń i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc w zakresie eksploatacji dźwigów.

Wynajem dźwigów i szkolenia

 

Nasza oferta jest bardzo bogata, dlatego jesteśmy w stanie kompleksowo obsługiwać naszych klientów we Wrocławiu i poza terenem miasta. Wynajmujemy nie tylko dźwigi, ale i przeprowadzamy szkolenia ich przyszłych operatorów. Szkolenia operatorów dźwigów mają formę teoretyczną oraz praktyczną (zapewniamy do tego odpowiednie maszyny). Każdy kurs zostaje zakończony egzaminem przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego.

Wynajem dźwigów – jaki park maszynowy?

 

Dlaczego warto wybrać nasze usługi we Wrocławiu? Możemy pochwalić się nie tylko nowoczesnym parkiem maszynowym, ale także dużym. Do dyspozycji mamy bardzo wiele żurawi, co pozwala nam obsługiwać jednocześnie bardzo wielu klientów. Możemy również elastycznie i szybko reagować na zmieniające się potrzeby podmiotów zamawiających wynajem dźwigów, gdy pojawi się taka konieczność. Mało tego, doradzamy, jaki żuraw będzie najlepszy do danej pracy.

Usługi dźwigowe we Wrocławiu – dlaczego my?

 

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w branży dźwigowej, transportowej i budowlanej. Od lat działamy na rynku. To nie tylko pozwoliło naszym pracownikom nabrać odpowiedniego doświadczenia, ale i zbudować ofertę usług, które bardzo dobrze sprawdzają się na rynku i są poszukiwane. Wynajmujemy nowoczesny, zawsze sprawny sprzęt i do tego na bardzo korzystnych warunkach. Ponadto zapewniamy własnych operatorów maszyn.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Maszyny
»